EN  RU
Програма доповідей EV forum

Головна

9:00 – 10:00 Реестрація відвідувачів / Вітальна кава
10:00 – 10:15 Офіційне відкриття

За темпами розвитку інфраструктури для електротранспорту Україна помітно випереджає багато країн Східної Європи. Оцінити ринок в Україні поки ще складно, але світовий ринок зарядної інфраструктури для електротранспорту досягне 45 млрд. доларів також до 2025 року.

За прогнозами Міжнародної агенції відновних джерел енергії IRENA, до 2030 року в світі буде 160 мільйонів електромобілів. В той же час, до 2020 року частка електротранспорту в Україні може зрости до 15% (відповідно до концепції реформи зі стимулювання ринку електротранспорту).

Відбувається трансформація сучасного бізнесу у відповідності до розвитку нових видів транспорту, враховуються енергоефективність, економічність та екологічність.

EV FORUM (від організаторів провідної української виставки PLUG-IN Ukraine) — це майданчик для тиражування успішного досвіду встановлення зарядних пристроїв і переходу комерційних автопарків на електромобілі.

EV FORUM — це робочі кейси з унікальною інформацією реалізованих бізнес-проектів на тему електротранспорту та зарядної інфраструктури.

EV FORUM — це тільки практична інформація з перших вуст!

 

Організатор
'Євроіндекс'- лідер серед виставкових компаній України у сфері виставок' бізнес для бізнесу '.
Генеральний спонсор
PHOENIX CONTACT
Організатор
Офіційна підтримка
Інформаційні партнери
Генеральний медіа-партнер
ТВ-партнер
Інформаційний партнер